• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Hlas-SD posilní dlhoročný redaktor TV JOJ, v zlepšení mediálneho priestoru a kultúry má veľa nápadov

Hlas-SD posilní dlhoročný redaktor TV JOJ, v zlepšení mediálneho priestoru a kultúry má veľa nápadov

V strane si podľa neho uvedomujú, že stoja pred náročnou úlohou ponúknuť Slovensku riešenie nielen pre prítomnosť, ale aj pre budúcnosť.

19.5.2023 (SITA.sk) - Stranu Petra Pellegriniho Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) posilní dlhoročný redaktor TV JOJ Samuel Migaľ. Informuje o tom v tlačovej správe hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

Ide o osobnosť, ktorá sa vo svojej práci venovala po dlhé roky problémom ľudí. Hlas-SD chce túto jeho prepojenosť s každodenným životom ľudí a mediálneho prostredia využiť na riešenia, ktoré im zlepšia život,“ uviedol na margo novej posily šéf strany Pellegrini.

Zlepšenie mediálneho priestoru a kultúry

Samuel Migaľ svoje rozhodnutie vstúpiť do Hlasu-SD odôvodnil slovami, že považuje jeho lídra za politika, ktorý dokáže vyviesť Slovensko z krízy a marazmu.

Ponúka riešenia pre ľudí a teším sa na vzájomnú spoluprácu v prospech ľudí. Chcem sa venovať zlepšeniu mediálneho priestoru a kultúry, kde mám veľa podnetných nápadov,“ skonštatoval Migaľ.

Peter Pellegrini sa verejne prihlásil aj k výzve banskobystrickej župy, ktorá žiada zlepšenie dialógu so štátom a predvídateľnú ekonomickú politiku voči samosprávam.

Hlas regiónov

Hlas-SD je aj hlasom regiónov. Sme najúspešnejšou stranou, ktorá uspela v regionálnych voľbách, a máme pripravené riešenia pre samosprávu. Človek nemôže byť trestaný za to, kde sa narodil, a preto sme sa ako strana zaviazali, že do 12 rokov vyrovnáme regionálne rozdiely,“ zdôraznil Peter Pellegrini.

V týchto rozbúrených časoch ponúkame pokojnú silu, ktorá ašpiruje na víťazstvo vo voľbách a chce zmeniť Slovensko, kde po amatéroch príde skúsená vláda pracujúca pre ľudí,“ povedal šéf Hlasu-SD.


Už sme raz zažili čo hnev a nespokojnosť spôsobili. K moci sa dostali amatéri, ktorí rozvrátili štát. Aj dnes hrozí, že sa k moci dostanú neskúsení ľudia, ktorí nevedia riadiť štát a dúfajú, že sa premlčia až do vládnych kresiel," dodal Pellegrini.


Preto už teraz tvoria a ponúkajú tím ľudí, ktorý začne pracovať pre Slovensko od prvého dňa po voľbách.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie