• Dnes je: Utorok 09. marca 2021 meniny má Františka

HB Reavis je najväčší developer kancelárskych priestorov v EÚ!

HB Reavis je najväčší developer kancelárskych priestorov v EÚ!

Popredný európsky vydavateľ analýz a rešerší, portál Property EU, zverejnili aj tento rok svoj rebríček TOP developerov na európskom trhu.

14.10.2020 (Webnoviny.sk) - Je to už druhý rok po sebe, čo sme sa dostali na prvú priečku, čím sme si upevnili pozíciu lídra na trhu.

Čísla reprezentujú tak naše plánované, ako aj rozostavané projekty. Spolu je to viac ako 1 milión štvorcových metrov komerčných priestorov v šiestich európskych krajinách, vďaka čomu sme sa stali druhý rok po sebe najväčším poskytovateľom pracovných priestorov v Európskej únii.

Prvé priečky sme obsadili aj v tohtočonom prieskume Euromoney zameranom na oblasť real-estate.

Prieskumu sa zúčastníli významní hráči na trhu - developeri, poradcovia, investiční manažéri, banky a veľké korporáty, ktoré dané nehnuteľností používajú. Prieskum zisťoval, ktoré firmy sú podľa nich najlepšími poskytovateľmi realitných produktov a ich služieb za posledných 12 mesiacov. S HB Reavis sme získali až osem prvých miest v štyroch kategóriách.

Líder na trhu real estate v EÚ

Varso Place, Agora Budapest či Nové Nivy, to je len časť z našich projektov vo výstavbe, ktoré rastú každým dňom. Pôsobíme v šiestich krajinách - vo Veľkej Británii, Poľsku, Česku, Maďarsku, Nemecku a samozrejme na Slovensku. Doposiaľ sme poskytli pracovné priestory pre viac ako 65 000 ľudí na ploche viac ako 1,3 milióna m

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie