• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Gröhling ocenil krok prezidentky. Je to záruka, že Slovensko povedie vláda odborníkov

Gröhling ocenil krok prezidentky. Je to záruka, že Slovensko povedie vláda odborníkov

Zároveň upozornil, že strana Smer-SD a Hlas-SD vyzývajú prezidentku k úradníckej vláde a na druhej strane jej nevyslovia dôveru.

9.5.2023 (SITA.sk) - Poslanec Národnej rady SR a exminister školstva Branislav Gröhling (SaS) ocenil, že prezidentka Zuzana Čaputová si pre úradnícku vládu zvolila odborníkov a nie ľudí, ktorí by v politike chceli v budúcnosti pokračovať.

Podľa poslanca je to záruka, že Slovensko do predčasných parlamentných volieb povedie naozaj vláda odborníkov. Gröhling zároveň verí, že divadlo sa už naozaj skončilo.

„Divadlo sa možno presunie do Národnej rady SR, ale neočakávam, že sa poslanci budú snažiť odvolať ministrov úradníckej vlády. Pokiaľ nie je minister potvrdený v rámci dôvery vlády, tak ho predsa nemôžeme odvolať. Len prezidentka mu môže odobrať poverenie," uviedol Gröhling pre médiá.

Zároveň upozornil, že strana Smer - sociálna demokracia a Hlas - sociálna demokracia na jednej strane vyzývajú prezidentku, aby vymenovala úradnícku vládu a na druhej strane hovoria, že jej nevyslovia dôveru.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie