• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Gerasimov navštívil frontovú líniu v Záporožskej oblasti, vojakom hovoril aj o začatí protibatériového boja

Gerasimov navštívil frontovú líniu v Záporožskej oblasti, vojakom hovoril aj o začatí protibatériového boja

Gerasimov má od januára na starosti vedenie ruskej vojny na Ukrajine.

1.8.2023 (SITA.sk) - Náčelník generálneho štábu ruských síl Valerij Gerasimov navštívil frontovú líniu v Záporožskej oblasti. V utorok to oznámilo ruské ministerstvo obrany s tým, že prezrel veliteľské stanovište zoskupenia vojsk smerom na Záporožiu.

Nie je pritom jasné, kedy presne Gerasimov stanovište navštívil a spravodajský portál CNN upozorňuje, že nedokázali overiť, kde sa v oblasti na juhu Ukrajiny nachádzal.

Rezort uviedol, že na veliteľskom stanovišti si Gerasimov vypočul správu veliteľa zoskupenia generálplukovníka Alexandra Romančuka o aktuálnej situácii, charaktere nepriateľských akcií a plnení bojových úloh ruských jednotiek v taktickom smere na Orichiv.

Náčelník generálneho štábu počas inšpekcie „upozornil na včasnú identifikáciu nepriateľa, začatie preventívnych úderov proti nemu a vedenie protibatériového boja“, dodal rezort.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie