• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Falošný policajt obral dôchodkyňu o viac ako 11-tisíc eur a zlato (video)

Falošný policajt obral dôchodkyňu o viac ako 11-tisíc eur a zlato (video)

Oklamaná seniorka prišla o 11 300 eur.

18.4.2023 (SITA.sk) - Podvodník vydávajúci sa za policajta obral 77-ročnú dôchodkyňu o 11 300 eur a cennosti zo zlata. Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II prípad vyšetrujú ako zločin podvodu spáchaného formou spolupáchateľstva.

Dôchodkyňa prišla o svoj majetok

Podľa doposiaľ zistených informácií neznámy muž telefonicky kontaktoval 77-ročnú ženu, u ktorej vyvolal nesprávnu predstavu, že je policajt, ktorý sa snaží ochrániť jej financie a cennosti pred podvodníčkou vydávajúcou sa za pracovníčku pošty.

Ako informuje na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia, dôchodkyňa zo strachu o svoj majetok postupovala podľa pokynov volajúceho.

Pred jednou z reštaurácií na Seberíniho ulici v Bratislave odovzdala mužovi v šedom oblečení hotovosť 2 000 eur. Následne, taktiež na tejto ulici pred predajňou s ovocím a zeleninou, odovzdala rovnakému mužovi hotovosť 500 eur spolu s cennosťami zo zlata. Potom sa presunula do banky, kde vybrala zo svojho účtu 8 800 eur, ktorú mužovi odovzdala.

Totožnosť podvodníka

Spolu tak oklamaná seniorka prišla o 11 300 eur. Akékoľvek informácie, ktoré by viedli k zisteniu totožnosti podvodníka môže verejnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou správy na facebookovom profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie