• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Eurovoľby 2024 už majú stanovený dátum, jednej krajine však veľmi nevyhovuje

Eurovoľby 2024 už majú stanovený dátum, jednej krajine však veľmi nevyhovuje

Voliči si v budúcoročných voľbách budú vyberať dovedna 705 europoslancov, ktorí budú vykonávať svoj mandát v rokoch 2024 až 2029.

17.5.2023 (SITA.sk) - Nadchádzajúce voľby do Európskeho parlamentu sa uskutočnia v dňoch 6. až 9. júna 2024.

Predsedníčka zákonodarného zboru Roberta Metsola pri tejto príležitosti vo vyhlásení uviedla: „Vyzývam každého, aby znovu získal pocit nádeje a možnosti, ktoré ponúka Európska únia. Voľte. Nedovoľte, aby za vás vybral niekto iný. Staňte sa súčasťou najväčšej demokratickej akcie v Európe.“

Ako uviedol web Politico, s termínom nie sú spokojní v Portugalsku. V tejto krajine bude v pondelok 10. júna 2024 sviatok, čo sa vzhľadom na predĺžený víkend pravdepodobne podpíše na volebnej účasti. Diplomati Európskej únie však nedokázali získať jednomyseľnú podporu na výber iných dátumov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie