• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Emócie už podľa Kollára boli vybičované a nemyslí si, že na kontroverzný návrh 500-eurovej odmeny za voľby sa nájdu hlasy

Emócie už podľa Kollára boli vybičované a nemyslí si, že na kontroverzný návrh 500-eurovej odmeny za voľby sa nájdu hlasy

K úradníckej vláde Kollár uviedol, že nemá dôvod bojovať proti nej, ak na jednotlivých ministerstvách nebude blokovať reformy.

30.5.2023 (SITA.sk) - Bolo by rozumné, aby tí, ktorí chcú otvoriť mimoriadnu schôdzu či prijať nejaký zákon, pred tým rokovali naprieč parlamentom, myslí si predseda Národnej rady (NR) SR Boris Kollár (Sme rodina).

Konzervatívne návrhy zákonov

Podľa neho sa vedelo, že 240 zákonov, ktoré mali byť prerokované na májovej schôdzi, sa nedá na jednej schôdzi prerokovať.

Uviedol to v relácii televízie Ta3 Tak takto?!. Predseda zákonodarného zboru predvída i ďalšie pokusy o otváranie mimoriadnych schôdzí v NR SR a v lete neočakáva utlmenie týchto snáh.

Predseda parlamentu si nemyslí, že na júnovej schôdzi sa nájdu hlasy na prijatie kontroverzných návrhov zákonov, napríklad 500-eurovej odmeny za voľby. Doplnil, že za takéto návrhy nemienia hlasovať.


„Ja si myslím, že emócie boli už dosť vybičované a je fajn, že ideme do leta a politické strany sa budú venovať kampani," vraví Kollár.

Rozhodnú po programovom vyhlásení

Je pripravený vypočuť si predsedu vlády Ľudovíta Ódora, o podpore úradníckej vlády sa v hnutí Sme rodina rozhodnú, keď si prečítajú programové vyhlásenie vlády.


Po voľbách sú ochotní spolupracovať so stranami, ktoré budú akceptovať programové priority Sme rodina, napríklad bezúročné mikropôžičky.


Zároveň zdôraznil, že sú ochotní spolupracovať s politickými subjektmi, ktoré majú jednoznačný postoj k holokaustu i Slovenskému národnému povstaniu, i ku geopolitickému ukotveniu Slovenska.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie