• Dnes je: Piatok 25. septembra 2020 meniny má Vladislav

Emma Drobná zverejnila skladbu Demons, jej text už mala napísaný dlhšie

Emma Drobná zverejnila skladbu Demons, jej text už mala napísaný dlhšie

Novinka je ochutnávkou z albumu, ktorý interpretka v súčasnosti pripravuje v bratislavskom nahrávacom štúdiu Creative Music House.

Slovenská speváčka Emma Drobná zverejnila skladbu Demons, ku ktorej ponúkla aj lyric video. „Je tak trošku aj o strachu z toho, že niekto blízky nám klame. A tak trošku o tom, že často klameme aj samých seba. Teda minimálne som si to všimla na sebe určite.

Pritom si stačí uvedomovať vlastnú hodnotu a nenechať sa nikým presvedčiť o opaku,“ povedala na margo skladby.

Text piesne už mala napísaný dlhšie. „Texty mám už predpísané, pretože píšem vtedy, keď mi niečo napadne a je jedno, či je to ráno alebo večer, či som doma alebo vonku.

Potom už nasledujú štúdiové sessions, kde si vypočujeme pár beatov a predpripravenú hudbu. Skúšam si spievať asi do každej, texty mením, niekedy aj kombinujem a nakoniec sa venujem tej, na ktorej sa s ľuďmi, s ktorými spolupracujem, zhodneme. Musím povedať, že nie vždy je to zhodovanie sa z mojej strany na prvú,“ opísala tvorivý proces.

Optimistická a popovejšie tvár

Pod skladbou Demons sú po hudobnej a producentskej stránke opäť podpísaní Peter Graus a Tomáš Zubák z Creative Music House.


„Demons je pre Emmu netypická a nová poloha. Na prvom albume spievala Emma prevažne ‚temnejšie‘ skladby. Demons ukazuje optimistickú a popovejšiu tvár Emmy. Pôvodne sme plánovali zdôrazniť africký vokálny sampel v refréne, ale Emmin vokál dodal skladbe natoľko dominantný motív, že si ho poslucháč spieva už po prvom vypočutí,“ uviedol autor hudby Peter Graus.Ochutnávka z pripravovaného albumu

Novinka je ochutnávkou z albumu, ktorý interpretka v súčasnosti pripravuje v bratislavskom nahrávacom štúdiu Creative Music House.


„Zatiaľ je to v procese, ale myslím, že bude trošku dospelejší aj po textárskej stránke aj hudobnej a cítim, že to budem viac ja v porovnaní s prvým album You Should Know,“ prezradila Drobná.


Emma Drobná v roku 2015 vyhrala súťaž Česko Slovenská SuperStar a vyšiel jej eponymný album. O dva roky neskôr vydala nahrávku You Should Know (2017), z ktorej pochádzajú aj hity Smile, Try a Words.


Informácie agentúre SITA poskytla Adriána Čahojová z agentúry Soul For Show.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie