• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Dopravný podnik Košice ponúka možnosť dokúpiť lístky v hodnote päť a desať centov

Dopravný podnik Košice ponúka možnosť dokúpiť lístky v hodnote päť a desať centov

V zmysle Tarify DPMK je skladanie cestovných lístkov povolené.

V súvislosti s prechodom na nový sadzobník cestovných lístkov ponúka Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) od 1. júna možnosť zakúpiť si k aktuálne platným lístkom nové lístky v hodnote päť a desať centov. Informovala o tom Vladimíra Bujňáková z DPMK.

„Označené cestovné lístky tak od 1. júna budú platné, ak ich výsledná hodnota bude korešpondovať s cenami podľa nového sadzobníka.

Žiadame cestujúcich, aby tieto kombinované lístky označili v čo najkratšom možnom intervale za sebou. Dotlačené päť- a desaťcentové lístky bude možné zakúpiť si do 31. augusta v Zákazníckych centrách DPMK na Bardejovskej a Rooseveltovej ulici,“ uviedla Bujňáková..

V zmysle Tarify DPMK je skladanie cestovných lístkov povolené. Výnimku zo skladania cestovných lístkov tvoria 24 hodinový, sedemdenný cestovný lístok a virtuálne cestovné lístky zakúpené cez internet a mobilnú aplikáciu. „Ak je to možné, stále odporúčame cestujúcim do 31. mája využiť všetky už zakúpené, aktuálne platné cestovné lístky,“ dodala Bujňáková.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie