• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Dokonalý strih plaviek pre vašu postavu? Objavte širokú ponuku plaviek od F&F!

Dokonalý strih plaviek pre vašu postavu? Objavte širokú ponuku plaviek od F&F!

Horúci piesok, závan mora a nekonečné západy slnka.

18.7.2023 (SITA.sk) - Osviežte svoj šatník novými plavkami z dielne F&F. Stavte na jedinečnosť a zažiarte!

Aktuálna kolekcia plaviek F&F hrá farbami, originálnymi vzormi a sofistikovanými strihmi. Nebojte sa experimentovať. Práve leto je to pravé obdobie na skúšanie nových farieb, strihov a vzorov. Dvojdielne modely ponúkajú žiarivé kombinácie, vďaka ktorým určite vyniknete na pláži. Tak ako po minulé roky, aj túto sezónu sú trendy obľúbené jednodielne modely. Tie sú však odvážnejšie než kedykoľvek predtým vďaka svojmu rafinovanému strihu. Siahnuť môžete po jednofarebnej klasike alebo po odvážnejšom vzorovanom prevedení. Dokonalý plážový outfit podčiarknite kombináciou s ľahučkou tunikou, žabkami a slnečnými okuliarmi. Titul plážovej bohyne je tak pevne vo vašich rukách.

Viacero štýlov, viac zábavy, viac sebavyjadrenia

Dovolenka je časom, kedy si ženy môžu dopriať slobodu vo výbere plaviek. Prečo sa ale obmedzovať len na jediný kúsok, keď si môžete vziať viacero plaviek a vytvoriť si vlastnú kolekciu štýlov. Navyše, možnosť prezliekať sa a meniť plavky, keď sú mokré, prináša nielen praktický a zdravotný benefit, ale aj priestor na kreativitu a sebavyjadrenie. Každý deň si tak na dovolenke môžete vytvoriť nový outfit so zábleskom farieb, vzorov a strihov. Možnosti sú neobmedzené, či už si vyberiete elegantný jednodielny kúsok na relaxáciu pri bazéne, žiarivé dvojdielne plavky pre plážové hry alebo trendy tankini pre výlety na vodné športy. Takže neváhajte a doprajte si na dovolenke radosť, zoberte si viac plaviek, aby ste si mohli prispôsobiť outfit svojej nálade a vytvárať vlastný plážový štýl.

Ako vybrať dokonalý strih plaviek?

Pri výbere strihu plaviek je dôležité zohľadniť vašu typológiu postavy, aby ste na pláži či pri bazéne vynikli, a hlavne aby ste sa cítili dobre a pohodlne. Pre ženy s hruškovitou postavou, ktoré majú širšie boky a užšiu hornú časť tela, sú ideálne plavky s výrazným vzorom alebo detailmi na hornom diely, ktoré priťahujú pozornosť na dekolt. Pre ženy s opačným tvarom postavy, teda s vrchnou časťou tela širšou a užším pasom a bokmi, sú vhodné plavky s tmavšími farbami a jednoduchými strihmi na vrchnom diely, aby sa vyrovnala proporcia. Pre ženy s väčším bruškom, ktoré ho chcú decentne skryť, sú skvelou voľbou jednodielne plavky s rafinovanými strihmi a zdobením, ktoré zakryjú a vytvarujú problematickú oblasť. Pre ženy s menším poprsím, môže byť vhodné zvoliť plavky s push-up efektom alebo s volánikmi, aby vizuálne zväčšili hornú časť tela. Nezáleží na tom, aký typ postavy máte, dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne a sebavedomo v každom kúsku plaviek, ktorý si vyberiete.

Nezostáva tak už nič iné, len si vychutnať príjemné letné chvíle s osviežujúcim drinkom v ruke. Pred odletom na dovolenku však určite navštívte facebookový profil módnej značky F&F alebo webovú stránku www.tesco.sk/ff/, kde na vás čakajú najhorúcejšie módne inšpirácie a informácie o aktuálne prebiehajúcich skvelých zľavách.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie