• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Dôchodkyňa prišla o tisíce eur, legenda je úplne rovnaká ako v ostatných prípadoch (video)

Dôchodkyňa prišla o tisíce eur, legenda je úplne rovnaká ako v ostatných prípadoch (video)

Seniorka volajúcemu povedala, že nemá toľko peňazí v hotovosti, len na účte v banke sumu 10-tisíc eur.

25.6.2023 (SITA.sk) - Policajti druhého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti podvodu, ktorého obeťou sa stala seniorka. Legenda je úplne rovnaká ako v ostatných prípadoch, o ktorých polícia pravidelne informuje.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, seniorku telefonicky kontaktoval neznámy muž s tým, že volá polícia.

Peniaze na účte v banke

Dôchodkyni povedal, že jej nevesta spôsobila vážnu dopravnú nehodu, pri ktorej bolo zranené malé dieťa, ktoré je v ohrození života a neveste hrozí pobyt za mrežami pokiaľ nezaplatí 50-tisíc eur.

Dokonca pridal informáciu, že mama zraneného dieťaťa podala trestné oznámenie na jej nevestu a taktiež kontaktovala média.

Polícia zverejnila video

Podvodník súhlasil so sumou s tým, že to bude len záloha a zvyšok doplatí neskôr. Po inštrukcii podvodníka išla seniorka peniaze z účtu vybrať a následne vyhodiť do smetiaka na zastávke MHD Košická smer Petržalka. Zo smetného koša následne peniaze podvodník vybral a odišiel.

Polícia vyzýva občanov, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti muža na videu zverejnenom na Facebooku Polícia SR - Bratislavský kraj, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu, aby ich oznámili na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie