• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Chodcov a cyklistov čakajú čiastočné obmedzenia na Prístavnom moste v Bratislave

Chodcov a cyklistov čakajú čiastočné obmedzenia na Prístavnom moste v Bratislave

Vozidlá musia byť odstavené tak, aby umožňovali bezpečný prechod peších a prejazd cyklistov.

Chodcov a cyklistov čakajú oddnes do konca mája čiastočné obmedzenia na Prístavnom moste v Bratislave. Ako informuje mestská časť Petržalka na sociálnej sieti, súvisia s údržbou oceľovej konštrukcie železného mosta medzi dvoma lávkami na hlavnom mostnom objekte, ktorú realizuje hlavné mesto a ŽSR.

„Na lávku budú mať povolený vjazd aj odstavenie služobné vozidlá ŽSR. Cyklisti i chodci by sa preto mali pripraviť na čiastočné obmedzenia, počas pracovných dní v čase od 8:00 do 14:30,“ upozorňuje samospráva.

Odstavené služobné vozidlá ŽSR budú kryté výstražnými prvkami – prenosným dopravným značením, výstražným značením aj ďalšími prvkami a bezpečnostnou hliadkou.

„Vozidlá musia byť odstavené tak, aby umožňovali bezpečný prechod peších a prejazd cyklistov. Avizované dočasné obmedzenia tak budú naozaj iba čiastočné,“ dodáva mestská časť.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie