• Dnes je: Pondelok 25. septembra 2023 meniny má Vladislav

Čelná zrážka kamiónu s autom pri obci Hoplotovce si vyžiadala život mladej ženy (foto)

Čelná zrážka kamiónu s autom pri obci Hoplotovce si vyžiadala život mladej ženy (foto)

Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

2.1.2023 (Webnoviny.sk) - Tragická dopravná nehoda osobného a nákladného vozidla pri obci Koplotovce (okres Hlohovec) si v pondelok 2. januára ráno vyžiadala život 23-ročnej ženy.

Ako informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová, podľa prvotných informácií mala mladá vodička auta Volkwagen Polo, pravdepodobne pri predchádzaní iného vozidla, prejsť do protismeru.

„Vodič nákladného auta, ktorý úsekom v tom čase prechádzal, sa síce snažil autu vyhnúť, no zrážke sa mu nakoniec zabrániť nepodarilo. Pri náraze utrpela mladá žena zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahla,“ uviedla Antalová. Policajti podrobili 54-ročného kamionistu dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

„To, či mohla byť vodička pod vplyvom alkoholu, bude predmetom znaleckého skúmania,“ doplnila policajná hovorkyňa. Na mieste tragédie sú policajti spolu s post traumatickým tímom. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 25. september 2023

horoskopy na dnes pondelok 25 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 25. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Sentimentálne nálady sú na príťaž nielen vám, ale aj vášmu okoliu. Nemali by ste sa stále ľutovať, radšej konečne urobte konkrétne kroky, na nápravu súčasného stavu.

Býk 21.4. - 21.5.

Vašu citlivú dušu podporí človek, ktorého ste poznali len z videnia. Dobre si však premyslite, či vaše novo prebudené city neohrozia harmóniu v partnerskom zväzku.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte pocit, že sa všetci sprisahali proti vám? Situácia sa zmení po absolvovaní rozhovoru, ktorý vás čaká okolo obeda. Zosilnie vaša slabosť pre opačné pohlavie.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnešok je priaznivý pre tých, ktorí potrebujú nové nápady a inšpiráciu. Venujte pozornosť aj zdanlivým maličkostiam, ktoré sa neskôr môžu ukázať ako rozhodujúce.Všetky Horoskopy pre Pondelok 25. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie