• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Armáda ani polícia nekoná a podľa Kollára je na mieste ich dostať pod tlak

Armáda ani polícia nekoná a podľa Kollára je na mieste ich dostať pod tlak

Predseda NR SR Boris Kollár zvoláva na štvrtok tri mimoriadne schôdze.

4.9.2023 (SITA.sk) - Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) zvolá na štvrtok 7. septembra tri mimoriadne schôdze – k nelegálnej migrácii, k zdravotníctvu a k novele Trestného zákona. Prvá so začiatkom o 10:00 sa bude týkať riešenia situácie s nelegálnymi migrantmi, žiada o ňu Smer-SD.

Všetci sa len vyhovárajú

„Keďže ani armáda, ani polícia nekoná, a všetci sa len vyhovárajú, myslím si, že je absolútne na mieste ich dostať pod tlak,“ uviedol Kollár a dodal, že jeho hnutie Sme rodina podporí otvorenie tejto mimoriadnej schôdze.

Nasledovať budú dve mimoriadne schôdze, o ktoré žiada vláda. Najprv pôjde schôdza o zmenách pohotovostí, na ktorú dodalo hnutie Sme rodina svoje podpisy, a hlasovať bude aj za otvorenie, program a „s vysokou pravdepodobnosťou aj za tento zákon“.

Politický kapitál

Hnutie, naopak, nepodporí otvorenie mimoriadnej schôdze k novele Trestného zákona, ktorá sa bude konať v reakcii na júnový prípad Andrey z Novej Dubnice, ktorú zavraždil páchateľ po dlhodobom prenasledovaní.

Podľa slov Kollára je to z dôvodu, že „niektoré politické strany chcú do dobrej myšlienky, ktorú chce riešiť premiér Ódor, vložiť rôzne pozmeňováky a na tom si vytĺkať tesne pred voľbami politický kapitál a robiť si tlačovky“. Predseda parlamentu zastáva názor, že novela Trestného zákona počká na novú vládu.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie