• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Akadémia Policajného zboru má po odvolaní Kurilovskej nové vedenie, funkciu bude vykonávať dočasne

Akadémia Policajného zboru má po odvolaní Kurilovskej nové vedenie, funkciu bude vykonávať dočasne

V rokoch 2019 až 2021 bol vedúcim ročníkov oddelenia služobnej činnosti akadémie. Prorektorom pre informatizáciu a koordináciu s policajnou praxou je od roku 2021 do súčasnosti.

Od 1. mája Akadémiu Policajného zboru v Bratislave dočasne vedie Michal Marko. Ako ďalej informovalo Ministerstvo vnútra SR, funkciu bude vykonávať do vymenovania nového rektora. Marka vo funkcii odobril aj akademický senát akadémie.

„Nik z nás nevráti ani jeden deň v minulosti, preto prosím, aby ste poverenému rektorovi pomohli, aby meno akadémie bolo vnímané ako doposiaľ a nešťastná udalosť nezanechala škvrnu na jej povesti,“ povedal poverený minister vnútra Roman Mikulec v súvislosti s incidentom, pri ktorom bola postrelená kadetka.

Marko podľa rezortu vnútra pôsobí na akadémii od roku 2010. V septembri 2010 prešiel v rámci akadémie na Katedru kriminálnej polície ako asistent, neskôr pôsobil ako odborný asistent do roku 2019.

V rokoch 2019 až 2021 bol vedúcim ročníkov oddelenia služobnej činnosti akadémie. Prorektorom pre informatizáciu a koordináciu s policajnou praxou je od roku 2021 do súčasnosti.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie