• Dnes je: Streda 17. júla 2024 meniny má Bohuslav

Vo štvrtok sa začína 27. ročník festivalu Pohoda, najväčší headliner zrušil vystúpenie

Vo štvrtok sa začína 27. ročník festivalu Pohoda, najväčší headliner zrušil vystúpenie

Parkoviská pre návštevníkov sa vo štvrtok otvoria o 9:00 a samotný festivalový areál o 12:00.

10.7.2024 (SITA.sk) - Vo štvrtok 11. júla sa na trenčianskom letisku začína 27. ročník festivalu Pohoda. Potrvá až do ranných hodín nedele 14. júla, pričom hlavnými hviezdami aktuálneho ročníka budú Peggy Gou, James Blake, Skepta, Royal Blood, Pendulum, Black Pumas, Morcheeba, Thievery Corporation, Emilíana Torrini alebo Richard Müller.

Avizovaná americká rocková kapela Queens of the Stone Age na festivale nakoniec nevystúpi pre zdravotné problémy svojho frontmana. Okrem hudby majú na festivale návštevníci k dispozícii aj program zahrnujúci divadlo, literatúru, tanec, diskusie alebo workshopy.

K dispozícii budú aj mimoriadne vlaky

Pre záujemcov budú k dispozícii mimoriadne vlaky Pohoda Express 2024. Tie vo štvrtok odchádzajú z Košíc 10:30 a z Bratislavy 12:28, do Trenčína majú plánovaný príjazd 14:35 a 13:45.

V nedeľu odídu z Trenčína 10:30 do Košíc s príchodom 14:38 a 11:30 do Bratislavy s dojazdom 12:50. Vo vlaku na trase Košice - Trenčín bude vo štvrtok radený navyše aj spoločenský vozeň, ktorý cestujúcim ponúkne program s hudobným hosťom.

Špeciálne autobusy pôjdu priamo k bráne

Dopravca Slovak Lines zase vypraví na festival do Trenčína priamo k bráne B špeciálne autobusy. Vo štvrtok popoludní pôjdu z ôsmich miest - z Bratislavy o 13. hodine, z Trnavy o 14., z Piešťan o 14:50, ďalší z Banskej Bystrice 12:50, zo Zvolena 13:20, z Prievidze 14:30, ako aj z Nitry 13:50 a z Hlohovca 14:20.

Plánovaný príchod priamo k festivalovej bráne B je o 15:30. V piatok odchádza autobus z Bratislavy 9:30, z Trnavy 10:30, z Piešťan 11:20, k areálu trenčianskeho podujatia má doraziť na poludnie. V nedeľu odídu spoje Slovak Lines z festivalu o 10:30 do spomínaných ôsmich miest. Z okolia Trenčína bude na festival premávať prímestská autobusová doprava.

Festival Pohoda vznikol v roku 1997 ako jednodňové podujatie a postupne sa vypracoval na najnavštevovanejšie multikultúrne open-air podujatie na Slovensku. Na trenčianskom letisku sa festival koná od roku 2004.

Viac k téme: Festival Pohoda, mimoriadne vlaky, mimoriadne vlaky Pohoda Express, open-air podujatie
Zdroj: SITA.sk - Vo štvrtok sa začína 27. ročník festivalu Pohoda, najväčší headliner zrušil vystúpenie

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 17. júl 2024

horoskopy na dnes stredu 17 jul 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Úspešný deň pre ľudí pracujúcich v oblasti zdravotníctva a školstva. Ostatní dokážu riešiť problémy s humorom. Poobzerajte sa po vedľajšom zamestnaní.

Býk 21.4. - 21.5.

Silnejúca intuícia bude vhodne podporovaná. Vyriešenie zamotanej situácie, ku ktorej ste nemálo prispeli, je na obzore. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Snažte sa presadiť svoje tvorivé možnosti a schopnosti, kým sa to ešte dá. Môžete tým veľa získať. Je najvyšší čas, aby ste prestali ťahať za kratší koniec. Máte na viac.

Rak 22.6. - 22.7.

Kto nepracuje, nič nepokazí. Držte sa dnes tohto hesla po celý deň. Pri roztržkách radšej ustúpte. Najlepším spoločníkom bude pre vás nejaká kniha.
Všetky Horoskopy pre Stredu 17. júl 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie