• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

V Slovane končí aj jeden z obrancov, najvážnejší kandidát na nového trénera je z Čiech

V Slovane končí aj jeden z obrancov, najvážnejší kandidát na nového trénera je z Čiech

Nevydarený štart do súťažného ročníka stál stoličku trénera Jána Pardavého aj športového riaditeľa Ota Haščáka.

27.9.2023 (SITA.sk) - Mimoriadne krátke trvanie malo pôsobenie kanadského obrancu Matthewa Murphyho v hokejovom Slovane Bratislava.

Murphy nenaplnil očakávania

Dvadsaťosemročný rodák z provincie New Brunswick totiž v "belasom" odohral iba jedno extraligové stretnutie a v klube zo slovenského hlavného mesta končí.

"HC Slovan Bratislava a obranca Matt Murphy sa dohodli na rozviazaní kontraktu. Kanadský obranca nastúpil do jedného extraligového zápasu a niekoľkých prípravných duelov. Žiaľ, nepodarilo sa mu naplniť vzájomné očakávania. Mattovi želáme veľa úspechov v ďalšej kariére," napísali zástupcovia Slovana na sociálnych sieťach.

Nevydarený štart Slovana

Murphy nastúpil za Slovan Bratislava iba v prvom súboji sezóny, v ktorom "belasí" doma podľahli Michalovciam vysoko 2:8.

Bratislavčania potom síce triumfovali v Humennom, no prehrali doma so Zvolenom aj v Spišskej Novej Vsi. Nevydarený štart do súťažného ročníka stál stoličku trénera Jána Pardavého aj športového riaditeľa Ota Haščáka. Najvážnejším kandidátom na post nového kouča je údajne Čech Vladimír Růžička.

Matthew Murphy pred príchodom do Bratislavy pôsobil v závere predchádzajúcej sezóny v rakúskom Linzi, v minulosti hral krátko v Európe aj za Jegesmedvék Miškovec počas pôsobenia v slovenskej extralige v ročníku 2020/2021. V zámorí absolvoval 29 zápasov v AHL, ďalších 67 štartov pridal v ECHL.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie