• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

V byte na Sídlisku Komenského v Snine objavili ďalšiu mŕtvu osobu, muž sa s obeťami sobotňajšej tragédie poznal

V byte na Sídlisku Komenského v Snine objavili ďalšiu mŕtvu osobu, muž sa s obeťami sobotňajšej tragédie poznal

V sobotu popoludní v jednom z bytov v Snine našli dve osoby bez známok života.

10.7.2023 (SITA.sk) - V byte na Sídlisku Komenského v Snine objavili policajti ďalšiu mŕtvu osobu. Informovala o tom spravodajská televízia TA3 s odvolaním sa na portál Dianie v Snine. Podľa portálu ide o 33-ročného muža, ktorý sa poznal s obeťami sobotňajšej tragédie.

V prípade dvoch mŕtvych mužov, ktorých našli v sobotu 8. júla v byte v Snine, začal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove trestné stíhanie pre trestný čin vraždy. Policajti v tejto súvislosti zaisťujú stopy a ďalšie dôkazy, ktoré sa priebežne vyhodnocujú, resp. podrobia sa znaleckému skúmaniu.

Podľa informácií portálu televízie Joj noviny.sk do bytu museli vojsť aj kukláči, pričom dve mŕtve osoby mali na telách strelné rany a boli to muži do 30 rokov.

Viac k téme: Trestný čin, Vražda
Zdroj: SITA.sk - V byte na Sídlisku Komenského v Snine objavili ďalšiu mŕtvu osobu, muž sa s obeťami sobotňajšej tragédie poznal © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie