• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Sme rodina odmieta povolebnú spoluprácu s Republikou aj Smerom, ktorý rozoštváva spoločnosť

Sme rodina odmieta povolebnú spoluprácu s Republikou aj Smerom, ktorý rozoštváva spoločnosť

Smer-SD sa podľa Roberta Kaliňáka nevyjadroval, a ani nemieni vyjadrovať k povolebným spoluprácam.

2.7.2023 (SITA.sk) - Sme rodina má jasne stanovené podmienky, za ktorých je ochotná ísť do povolebnej spolupráce a hnutie Republika tieto podmienky nespĺňa.

V diskusnej relácii V politike televízie Ta3 to uviedol podpredseda Národnej rady (NR) SR Peter Pčolinský (Sme rodina). Dodal, že rovnako odmietajú aj stranu Smer-sociálna demokracia (Smer-SD).

V prípade Republiky Pčolinský pripomenul ich postoje k členstvu Slovenska v euroatlantických štruktúrach a poukázal aj na ich vyhýbavé odpovede v súvislosti s holokaustom. Sme rodina je podľa neho za jasné ukotvenie Slovenska na Západe.

Pri Smere spomenul rozoštvávanie spoločnosti. Podľa Pčolinského ešte ale nevieme, ako dopadnú voľby a považuje za predčasné hovoriť o tom, s kým po voľbách áno alebo nie. „Krájame medveďa, ktorý ešte behá po lese," povedal.

Strana Smer-SD sa podľa Roberta Kaliňáka (Smer-SD) nevyjadrovala, a ani nemieni vyjadrovať k povolebným spoluprácam.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie