• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Policajná naháňačka v Trnave, vodič vyskočil do poľa z idúceho auta (video)

Policajná naháňačka v Trnave, vodič vyskočil do poľa z idúceho auta (video)

Dopravní policajti mladíka, ktorému súd už trikrát uložil zákaz činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlá, opäť obvinili z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

21.8.2023 (SITA.sk) - Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky z Trnavy naháňali v sobotu nebezpečného vodiča, ktorý šialenou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky. Pôvodne ho chceli zastaviť v centre Trnavy, vodič však začal na aute VW Golf unikať a napriek viacerým výzvam nezastavil. Nebezpečne kľučkoval medzi autami a jazdil aj v protismere.

Vyskočil z idúceho auta do poľa

Zo Šrobárovej ulice prešiel vysokou rýchlosťou na červenú cez križovatku a pokračoval smerom do časti Kamenný mlyn. Za obcou Biely Kostol odbočil doľava na Ružindol, po chvíli zišiel vpravo na poľnú cestu, kde po opakovaných výzvach na zastavenie nakoniec vyskočil z idúceho auta do poľa a rozbehol sa preč.

„Policajti ho ale po pár metroch rýchlo dobehli. 21-ročný muž kládol aktívny odpor a bol agresívny. Museli ho preto spacifikovať a nasadiť mu služobné putá,“ informovala o naháňačke trnavská polícia.

Mladík mal zákaz viesť motorové vozidlá

V zmysle zákona mu tak môže hroziť trest odňatia slobody až na dva roky. Muž je riešený v tzv. superrýchlom konaní a do rozhodnutia súdu zostáva v policajnej cele.

Trnavská krajská polícia poznamenala, že pri tejto naháňačke sa veľmi dobré osvedčilo jedno z nových vozidiel BMW, ktoré Pohotovostná motorizovaná jednotka dostala len nedávno.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie