• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Od stredy by bol pokoj, tvrdí Matovič a tri strany „SSS“ vraj rozhodli o nelegálnych migrantoch na Slovensku

Od stredy by bol pokoj, tvrdí Matovič a tri strany „SSS“ vraj rozhodli o nelegálnych migrantoch na Slovensku

Matovič je tiež toho názoru, že táto informácia by sa medzi migrantmi rýchlo rozšírila a „od stredy by bol pokoj".

11.9.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia OĽaNO a priatelia Igor Matovič okomentoval neotvorenie mimoriadnej schôdze Národnej rady (NR) SR k nelegálnej migrácii tak, že vznikla špeciálna koalícia.

Tri strany SSS

Nazval by som ju SSS. To znamená Smer, Saska a SNS. To sú tri strany, ktoré v pondelok zakázali poslancom vyriešiť problém s migrantmi na Slovensku. Ak by dnes tieto tri stany, respektíve pár poslancov z nich dnes hlasovali, do dvoch dní by na Slovensko nevstupoval, zbytočne, žiadny nelegálny migrant, lebo by vedeli, že žiadny papierik, ktorý im umožňuje pobyt, alebo teda legálne zdržiavanie sa na Slovensku už by na Slovensku nedostali," kritizoval na tlačovej besede šéf obyčajných ľudí neotvorenie schôdze.

„Od stredy by bol pokoj"

Následne položil otázku, prečo predmetné politické subjekty nehlasovali za otvorenie schôdze.

„Zrejme preto, lebo nemajú inú tému a potrebujú strašiť migrantmi až do volieb, a v skutočnosti dnes mohli celý problém vyriešiť. Toto je pokrytectvo, cynizmus a je to chrapúnstvo zo strany týchto strán a predsedov týchto strán. V pondelok Fico, Sulík a Danko rozhodli, že naďalej na Slovensko budú chodiť nelegálni migranti, lebo dnes odmietli zrušiť papierik, ktorý ich sem láka," zakončil Matovič.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie