• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

O vodičovi, ktorého v Trnave naháňali policajti, rozhodol súd

O vodičovi, ktorého v Trnave naháňali policajti, rozhodol súd

Vodič unikal v sobotu pred hliadkou Pohotovostnej motorizovanej jednotky vysokou rýchlosťou na červenú cez križovatku a pokračoval smerom na obec Biely Kostol.

22.8.2023 (SITA.sk) - Mladý vodič, ktorého v sobotu v Trnave naháňali policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky, ide do väzenia. Dopravní policajti 21-ročného muža, ktorému súd už trikrát uložil zákaz činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlá, obvinili z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

„Sudca pre prípravné konanie Okresného súdu Trnava vydal v pondelok trestný rozkaz, ktorým uznal obvineného za vinného z prečinu marenie výkonu úradného rozhodnutia a uložil mu trest odňatia slobody vo výmere 12 mesiacov so zaradením do ústavu na výkon trestu so stredným stupňom stráženia,“ informovala agentúru SITA hovorkyňa Krajského súdu v Trnave Jana Kondákorová. Dodala, že trestný rozkaz je právoplatný.

Vodič na vozidle VW Golf unikal v sobotu pred hliadkou Pohotovostnej motorizovanej jednotky vysokou rýchlosťou na červenú cez križovatku a pokračoval smerom na obec Biely Kostol. Odbočil na Ružindol, po chvíli zišiel vpravo na poľnú cestu, po opakovaných výzvach na zastavenie vyskočil z idúceho auta do poľa a rozbehol sa preč. Policajti ho rýchlo dobehli. Keďže bol agresívny a kládol aktívny odpor, museli ho spacifikovať a nasadiť mu putá.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie