• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Na Štrbskom Plese došlo k vražde, polícia zadržala muža z Nitry (foto)

Na Štrbskom Plese došlo k vražde, polícia zadržala muža z Nitry (foto)

Muž svojej obeti držal hlavu pod vodou až kým neprestala javiť známky života.

21.7.2023 (SITA.sk) - Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva policajného zboru v Prešove vzniesol v piatok obvinenie 48-ročnému mužovi z Nitry za obzvlášť závažný zločin vraždy.

Ako v piatok informoval hovorca prešovskej krajskej polície Daniel Džobanik, podľa doteraz vykonaného vyšetrovania obvinený muž v uplynulú stredu v podvečerných hodinách zavraždil na Štrbskom Plese 40-ročného muža z obce Janíkovce (okr. Nitra).

Priebeh incidentu

Po predchádzajúcej hádke sotil do muža, ktorý stál pred jazerom a ten do neho spadol. Následne mu zatlačil hlavu pod vodu a držal pod hladinou, až kým jeho obeť nejavila známky života. Policajti obvineného podľa hovorcu zadržali vo štvrtok a umiestnili do cely policajného zaistenia.

Väzenie až na 20 rokov

„Po vykonaní potrebných procesných úkonov mu v piatok vyšetrovateľ vzniesol obvinenie pre vyššie uvedený trestný čin. Na obvineného bude spracovaný podnet na vzatie do väzby,“ uviedol Džobanik. V prípade dokázania viny hrozí páchateľovi trest odňatia slobody na 20 rokov.

Viac k téme: hovorca prešovskej krajskej polície, Obvinenie, Štrbské pleso, Trestný čin, Vražda
Zdroj: SITA.sk - Na Štrbskom Plese došlo k vražde, polícia zadržala muža z Nitry (foto)

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie