• Dnes je: Streda 18. mája 2022 meniny má Viola

Ministerstvo vnútra obstaráva nové autá za takmer sedem miliónov eur, chce zabezpečiť aj dodávky

Ministerstvo vnútra obstaráva nové autá za takmer sedem miliónov eur, chce zabezpečiť aj dodávky

Ministerstvo chce tiež zabezpečiť 30 viacúčelových automobilov s klasickým pohonom.

5.1.2022 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo vnútra SR vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie viacúčelových automobilov a dodávok v celkovej odhadovanej hodnote 6 760 973 eur bez DPH. Vyplýva to z oznámenia na internetovej stránke úradu pre verejné obstarávanie.

Konkrétne má rezort v úmysle zabezpečiť 10 viacúčelových automobilov s pohonom 4x4 pre potreby Úrad pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV SR, ďalších 40 viacúčelových automobilov s pohonom 4x4 pre potreby iných útvarov rezortu vnútra a tiež 35 dodávok s pohonom 4x4.

Ministerstvo chce tiež zabezpečiť 30 viacúčelových automobilov s klasickým pohonom, takisto 10 takzvaných veľkých dodávok a 20 malých dodávok s klasickým pohonom. „Predmetom zákazky je aj príslušenstvo k uvedeným vozidlám, napríklad prípravy na montáž rádiostanice, svetelné a zvukové výstražné zariadenie pre skrytú montáž s určením pre Políciu SR," uviedlo ministerstvo.

Záujemcovia o dodanie požadovaných vozidiel môžu svoje ponuky rezortu predkladať do 25. januára. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť najvýhodnejšia cena.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie