• Dnes je: Štvrtok 29. februára 2024 meniny má Radomír

Hamran chcel podľa Eštoka skončiť až koncom roka a to bol vraj dôvod, prečo ho odvolal

Hamran chcel podľa Eštoka skončiť až koncom roka a to bol vraj dôvod, prečo ho odvolal

Políciu namiesto Hamrana dočasne povedie Rastislav Polakovič.

2.11.2023 (SITA.sk) - Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) po nástupe do funkcie nenašiel žiadnu dokumentáciu, podľa ktorej mal bývalý policajný prezident Štefan Hamran skončiť vo funkcii k 31. októbru. Uviedol to na štvrtkovom zasadnutí brannobezpečnostného výboru parlamentu.

„Naopak, informácie, ktoré sme dostali z osobného úradu hovorili o tom, že pán Hamran by si rád vyčerpal svoju služobnú dovolenku a skončil na konci roka aby mu ešte nabehli výsluhové roky," povedal Šutaj Eštok.

Z tohto dôvodu podľa vlastných slov prijal rozhodnutie o prevelení Hamrana do Popradu. „Myslím si, že tam je rovnako potrebné slúžiť," dodal minister.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok koncom októbra odvolal policajného prezidenta Štefana Hamrana z funkcie. Políciu namiesto neho dočasne povedie Rastislav Polakovič.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 29. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 29 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 29. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nenechajte sa znechutiť momentálnou situáciou a pokračujte v nasadenom tempe. Nakoniec dobre viete, že čím viac prekážok máte pred sebou, tým viac vás to priťahuje.

Býk 21.4. - 21.5.

Intrigovanie a podráždenosť v komunikácii vám nepristane. Potlačte v sebe zlosť a mlčte, inak sa nepríjemne popálite. Očakáva vás príjemné prekvapenie vo vzťahoch.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Prestanete si všímať drobné problémy a sústredíte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Niekto by chcel ťažiť z vašej nevedomosti.

Rak 22.6. - 22.7.

Môžete dosiahnuť veľa, ale zrieknite sa tvrdohlavosti. Snažte sa riešiť úlohy diplomaticky. Je na mieste opatrnosť pri styku s kontrolórom alebo revízorom.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 29. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie