• Dnes je: Streda 26. júna 2024 meniny má Adriána

Európska ľudová strana postaví v Bruseli baštu proti extrémom, vyhlásila Von der Leyenová

Európska ľudová strana postaví v Bruseli baštu proti extrémom, vyhlásila Von der Leyenová

Skupina vytvorí „Európu, ktorá prináša výsledky, silnú Európu“.

10.6.2024 (SITA.sk) - Predsedníčka Európskej komisie a hlavná kandidátka Európskej ľudovej strany (EĽS) Ursula von der Leyenová vyhlásila, že jej skupina bude chrániť pred extrémami v Bruseli.

Po zverejnení volebnej prognózy, ktorá naznačila, že konzervatívna EĽS zostane najväčšou frakciou v Európskom parlamente politička uviedla, že skupina vytvorí „Európu, ktorá prináša výsledky, silnú Európu“.

Informuje o tom spravodajský portál CNN. „Spolu s ďalšími postavíme baštu proti extrémom zľava aj sprava. Zastavíme ich, to je isté,“ povedala. Ako tiež skonštatovala, bez EĽS nemôže vzniknúť žiadna väčšina. Ľudovci podľa prognózy získajú viac ako 180 kresiel.

Ak by sa volebné predikcie potvrdili, znamenalo by to, že by EĽS v porovnaní s predošlými voľbami veľmi nestratila, napriek tomu, že zjavne výrazne posilnila krajná pravica.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 25. jún 2024

horoskopy na dnes utorok 25 jun 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 25. jún 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Dávajte si pozor na omyly, mali by ste potom veľa práce s ich nápravou. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy. Neprepínajte svoje sily, ak sa necítite vo forme, poproste o pomoc.

Býk 21.4. - 21.5.

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaši známi budú potrebovať radu a vy nesklamete. Asi pôjde o oblasť, v ktorej vynikáte. Podvečer dobre sledujte každého, kto vám vojde do cesty.

Rak 22.6. - 22.7.

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.
Všetky Horoskopy pre Utorok 25. jún 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie