• Dnes je: Štvrtok 29. februára 2024 meniny má Radomír

Eštok by možno podľa Gašpara prehodnotil odvolanie Hamrana, ak by o jeho odchode vedel

Eštok by možno podľa Gašpara prehodnotil odvolanie Hamrana, ak by o jeho odchode vedel

Gašpar to uviedol, na margo odvolania policajného prezidenta Hamrana niekoľko dní pred tým, než sa chystal odísť do civilu.

5.11.2023 (SITA.sk) - Poslanec Národnej rady (NR) SR Tibor Gašpar (Smer-SD) sa domnieva, že bývalý policajný prezident Štefan Hamran mal s predošlým vedením ministerstva vnútra, teda povereným premiérom Ľudovítom Ódorom, zrejme podpísanú nejakú dohodu o odchode.

Odvolanie pred odchodom do civilu

Poslanec Gašpar si myslí, že ak by ju predložil novému ministrovi vnútra Matúšovi Šutajovi Eštokovi, minister by možno prehodnotil svoje rozhodnutie o Hamranovom odvolaní.

Uviedol to v relácii V politike televizie Ta3, na margo odvolania policajného prezidenta Hamrana niekoľko dní pred tým, než sa chystal odísť do civilu.

Eštok postupoval v súlade so zákonom

„Ak by minister vedel, že o tie tri dni končí, tak by takýto rozkaz asi nevydal," tvrdí Gašpar. Zdôraznil, že Šutaj Eštok postupoval v súlade so zákonom.

K tomu, že človek, ktorý je z juhozápadu Slovenska, konkrétne z Komárna, bol prevelený do Popradu, Gašpar poznamenal, že on sám počas svojej kariéry zažil podobné postupy (Gašpar je bývalý policajný prezident. pozn. SITA) . Podotkol, že on s takýmto prístupom nie je stotožnený, vzhľadom na to, že to zažil.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 29. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 29 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 29. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nenechajte sa znechutiť momentálnou situáciou a pokračujte v nasadenom tempe. Nakoniec dobre viete, že čím viac prekážok máte pred sebou, tým viac vás to priťahuje.

Býk 21.4. - 21.5.

Intrigovanie a podráždenosť v komunikácii vám nepristane. Potlačte v sebe zlosť a mlčte, inak sa nepríjemne popálite. Očakáva vás príjemné prekvapenie vo vzťahoch.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Prestanete si všímať drobné problémy a sústredíte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Niekto by chcel ťažiť z vašej nevedomosti.

Rak 22.6. - 22.7.

Môžete dosiahnuť veľa, ale zrieknite sa tvrdohlavosti. Snažte sa riešiť úlohy diplomaticky. Je na mieste opatrnosť pri styku s kontrolórom alebo revízorom.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 29. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie