• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Chodca v obci neďaleko Prešova zrazilo nákladné auto pri cúvaní, zraneniam na mieste podľahol

Chodca v obci neďaleko Prešova zrazilo nákladné auto pri cúvaní, zraneniam na mieste podľahol

Vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol, výsledok bol negatívny.

6.12.2023 (SITA.sk) - Život 64-ročného muža vyhasol v utorok 5. decembra pri dopravnej nehode v obci Fintice (okres Prešov).

Miestneho obyvateľa pri cúvaní zachytilo nákladné auto. Ako informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, nehoda sa stala po 13:00.

Vodič nákladného vozidla na miestnej komunikácií na ulici Na Záhumní cúval, pričom zachytil chodca. Ten pri dopravnej nehode utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ skonštatovala Ligdayová.

Vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol. Výsledok bol negatívny. „Polícia miesto udalosti zadokumentovala, skúma presnú príčinu dopravnej nehody, ako aj mieru zavinenia jej účastníkov,“ dodala policajná hovorkyňa. V prípade vedie polícia stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie