• Dnes je: Utorok 12. decembra 2023 meniny má Otília

Zvolenčania zvíťazili v Spišskej Novej Vsi, séria play-off sa vracia pod Pustý hrad (video)

Zvolenčania zvíťazili v Spišskej Novej Vsi, séria play-off sa vracia pod Pustý hrad (video)

Spišská Nová Ves podľahla Zvolenu 1:3.

8.4.2023 (SITA.sk) - Hokejisti Spišskej Novej Vsi nevyužili v piatkovom štvrtom zápase semifinále play-off slovenskej extraligy 2022/2023 proti Zvolenčanom výhodu domáceho ľadu a možnosť získať dva postupové mečbaly. V bojovnom stretnutí podľahli bronzovému tímu z predchádzajúceho ročníka a tretiemu mužstvu z tohtoročnej základnej časti 1:3. Séria sa tak sťahuje pod Pustý hrad za vyrovnaného stavu 2:2.

Spišská Nová Ves otvorila hru

Podľa asistenta trénera HKM Zvolen Andreja Kmeča bolo dôležité, že hostia vo štvrtom zápase série skórovali ako prví. „Spišská Nová Ves musela otvoriť hru a my sme to využívali. Dnes sme chceli streliť viac ako jeden gól a to sa nám podarilo. Kontrolovali sme zápas, naše víťazstvo je zaslúžené. Keď niečo prešlo na brankára Trenčana, so všetkým si poradil, aj dnes nás podržal,“ povedal Kmeč pri mikrofóne RTVS.

Hostia otvorili skóre už v 3. min po zásahu Václava Stupku, a hoci Martin Belluš v 13. min v presilovke vyrovnal, ešte pred prvou sirénou opäť získal Zvolenčanom náskok Joel Messner. Na začiatku druhej časti hry spečatil triumf hosťujúceho mužstva Dávid Mudrák.

Bojovali až do konca

Podali sme výborný tímový výkon. Bojovali sme až do konca. Konečne sa nám podarilo streliť góly, hneď dvakrát sme skórovali v prvej tretine,“ povedal útočník Radovan Bondra, na ktorého nadviazal obranca Dávid Mudrák: „Išli sme naplno každé jedno striedanie. Takto musíme hrať aj doma a uvidíme, čo bude ďalej.“

Spišiakov po stretnutí mrzelo, že nezískali tretí bod v sérii. „Podľa mňa bol problém v tom, že sme od začiatku nehrali náš systém, ktorý nám prinášal úspech a víťazstvá. Nechali sme sa strhnúť hrou súpera a hrali rozhádzaný hokej hore-dole,“ tvrdil obranca Dávid Romaňák.

„Nezačali sme tak, ako chceli, a potom sme sa do toho nevedeli dostať celý zápas. Na základe toho sme aj prehrali,“ skonštatoval zakončovateľ SNV Belluš.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie