• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Zvolenčania nedali Spišiakom šancu skórovať, aj druhé semifinále play-off tak rozhodne až siedmy zápas (video+foto)

Zvolenčania nedali Spišiakom šancu skórovať, aj druhé semifinále play-off tak rozhodne až siedmy zápas (video+foto)

Prvý finalista bude známy v stredu večer, o druhom sa rozhodne vo štvrtok.

12.4.2023 (SITA.sk) - Obe semifinálové série play-off slovenskej hokejovej extraligy rozlúskne až siedmy zápas. Prvý finalista bude známy v stredu večer a stane sa ním víťaz základnej časti HC Košice alebo tím HK Dukla Ingema Michalovce.

Šancu dostať sa do záverečnej série o titul nevyužili v utorok Spišiaci, ktorí na vlastnom ľade podľahli Zvolenčanom 0:3 a pod Pustým hradom sa bude rozhodovať vo štvrtok.

V poslednom zápase pôjde o všetko

Po bezgólovej prvej tretine utorkového stretnutia napokon rozhodol presný zásah Václava Stupku z 29. minúty, v tretej dvadsaťminútovke Marek Hecl a Patrik Marcinek už len spečatili triumf hostí zo Zvolena.


"Do Spišskej Novej Vsi sme prišli s úmyslom predĺžiť sériu. Bola tam obetavosť hráčov aj dobré systémové veci, no aj domáci mali nejaké šance, ktoré Trenčan zneškodnil. Tímový výkon a viera, že to vieme zvládnuť, nás posunuli do siedmeho zápasu. Trenčan podal veľmi dobrý výkon, nula o tom svedčí. Celý tím mu zdatne pomáhal a výsledok sa dostavil," komentoval v prenose RTVS Šport Andrej Kmeč, asistent trénera zvolenského družstva Petra Oremusa.

"Sme radi, že sa dnes presadili útočníci. Dúfame, že na tejto vlne budeme pokračovať aj v siedmom zápase. Siedmy zápas je špecifický, je to zápas o všetko. Uvidíme, čo sa udeje. Každý zápas v tejto sérii píše iný príbeh. Uvidíme, aký príbeh napíše siedmy duel," doplnil spokojný Kmeč.


Trenčana neprekonali ani raz

Spišiaci na vlastnom ľade vyšli strelecky naprázdno, gólmana Trenčana neprekonali ani raz napriek 27 strelám.


"Do duelu sme vstúpili asi najlepšie zo všetkých domácich semifinálových zápasov. Mali sme tam dve presilovky a keby sme dali gól, mohlo sa to preklopiť na našu stranu. Nepodarilo sa nám to a ideme späť do Zvolena. Čo môže byť viac ako siedmy zápas?" uviedol kormidelník Vlastimil Wojnar a pokračoval: "Mali sme šance, ale dnes nám to nepadlo. Veríme, že v ďalšom súboji sa to zase zlomí na našu stranu."


A čo si myslí mladý český kouč o štvrtkovom siedmom súboji u súpera? "Očakávam búrlivú atmosféru a výborný hokej. Čo je lepšie ako si to rozdať v siedmom zápase?" dodal Wojnar.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie