• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Zoologická záhrada v Číne popiera, že medvede sú v skutočnosti „prestrojení ľudia“

Zoologická záhrada v Číne popiera, že medvede sú v skutočnosti „prestrojení ľudia“

V minulosti už boli iné čínske zoologické záhrady obvinené, že sa pokúšajú odfarbovať psov tak, aby vyzerali ako vlky alebo africké mačky.

1.8.2023 (SITA.sk) - Zoologická záhrada na východe Číny popiera, že by niektoré z jej medveďov mohli byť ľudia v kostýmoch. Vyhlásenie vydala po tom, čo sa internetom šírili zábery týchto zvierat, ktoré stoja ako ľudia.

Zoo z desaťmiliónového mesta Chang-čou v pondelok na sociálnych sieťach uviedla, že medvede malajské sú síce menšie ako iné medvede a vyzerajú inak, ale sú skutočné.

O medveďoch odmietol hovoriť

Niektorí ľudia si myslia, že stojím ako človek,“ uvádzal príspevok napísaný z pohľadu medveďa. „Zdá sa, že mi veľmi dobre nerozumiete.“

Zamestnanec zoologickej záhrady, ktorý odpovedal na telefonát, odmietol hovoriť o medveďoch, ale podotkol, že na pondelok bola pre novinárov naplánovaná návšteva, aby si mohli medvede prezrieť zblízka.

Somáre ako zebry

Zoo uviedla, že medvede malajské sú veľké ako veľké psy a dosahujú výšku maximálne 1,3 metra, keď stoja na zadných nohách, v porovnaní s výškou až 2,8 metra, ktoré dosahuje medveď grizly alebo iné druhy.

Niektoré údajne chceli somáre namaľovať tak, aby vyzerali ako zebry.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie