• Dnes je: Pondelok 23. júla 2018 meniny má Oľga

Zomrela Nancy Sinatrová, prvá manželka slávneho speváka Fraka Sinatru

Zomrela Nancy Sinatrová, prvá manželka slávneho speváka Fraka Sinatru

Matka speváčky a herečky Nancy Sinatrovej sa dožila 101 rokov.

LOS ANGELES 14. júla (WebNoviny.sk) - Vo veku 101 rokov zomrela Nancy Sinatrová staršia, prvá manželka legendárneho speváka a herca Franka Sinatru a matka jeho troch detí. Smutnú správu o jej úmrtí oznámila jej dcéra, speváčka a herečka Nancy Sinatrová. Tá na svojej webstránke zverejnila, že jej matka skonala v piatok o 18:02, miesto však neuviedla. "Bola mojím požehnaním a svetlom môjho života," napísala interpretka o svojej matke.

Nancy Sinatrová, rodená Barbatová, s Frankom randila už ako tínedžerka a vydala sa za neho 4. februára 1939, ešte predtým ako odštartoval spevácku kariéru. Počas prvých rokov manželstva spolu žili v Jersey City v štáte New Jersey, kde sa im narodili aj ich prvé dve deti Nancy a Frank Jr. Po tom, čo sa Frank Sinatra stal v 40.rokoch minulého storočia hudobnou senzáciou, sa celá rodina presťahovala do Los Angeles, kde sa manželom narodila dcéra Tina.

V Los Angeles umelec odštartoval aj svoju hereckú kariéru a dostal povesť záletníka, pričom aféra s herečkou Avou Garder, za ktorú sa neskôr oženil, viedla k rozvodu s Nancy. Manželia sa rozviedli v roku 1951. Nancy Sinatrová sa po rozvode stiahla z verejného života, venovala sa rodine a priateľom a už sa nikdy nevydala.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie