• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Ženy sa nikdy nebijú, vyhlásili Demokrati a Kollára vyzvali na úplný odchod z politiky (video)

Ženy sa nikdy nebijú, vyhlásili Demokrati a Kollára vyzvali na úplný odchod z politiky (video)

Predseda parlamentu sa k napadnutiu expartnerky priznal.

21.6.2023 (SITA.sk) - Ženy zo strany Demokrati vyzývajú Borisa Kollára, aby odstúpil z funkcie predsedu Národnej rady SR a odišiel z politiky. Ako sa vyjadrila Andrea Letanovská (Demokrati) na stredajšej tlačovej besede, ich strana má nulovú toleranciu k násiliu na ženách a nepripúšťajú žiadne vysvetlenie ani ospravedlnenie. Ako ďalej uviedla, ženy sa nikdy nebijú, a to za žiadnych okolností.

„Dnes sa rozhoduje o tom, ako sa v našej spoločnosti postavíme k násiliu na ženách a či ho budeme považovať za normálne a ospravedlniteľné," dodala Letanovská s tým, že Kollár sa k násiliu priznal a ani ho neodsúdil.

„Pokiaľ budeme tolerovať násilie na ženách páchané vysokým ústavným predstaviteľom, tak ho budeme tolerovať u všetkých žien a mužov a nikdy ho z domácností nedostaneme a nezbavíme sa ho. Nepomôžu lacné výhovorky, že išlo o záchranu života dieťaťa. Neexistuje situácia, v ktorej môžete niekomu zachrániť život fackami," uzavrela Letanovská.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie