• Dnes je: Sobota 12. júna 2021 meniny má Zlatko

Žena zaútočila na susedu tĺčikom na mäso, niekoľkokrát ju udrela aj do hlavy

Žena zaútočila na susedu tĺčikom na mäso, niekoľkokrát ju udrela aj do hlavy

Agresívna žena sa aktuálne nachádza v cele policajného zaistenia.

5.2.2021 (Webnoviny.sk) - Žena v Bratislave zaútočila na susedu tĺčikom na mäso, obvinili ju z ublíženia na zdraví. Bratislavská krajská polícia uviedla na sociálnej sieti, že k útoku prišlo 3. februára krátko pred 20:00 na chodbe jedného z bytových domov v mestskej časti Petržalka.

Pred samotným útokom sa ženy pohádali a prišlo aj k vzájomnému strkaniu. Následne obvinená nezvládla situáciu a zaútočila na 44-ročnú poškodenú, pričom ju viackrát udrela tĺčikom na mäso do hlavy, uviedla polícia a dodala, že toto konanie si vyžiadalo lekárske ošetrenie napadnutej ženy.

„Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V obvinil 50-ročnú ženu zo zločinu ublíženia na zdraví," doplnila polícia.

Pravdepodobnou príčinou hádky medzi ženami boli podľa polície pretrvávajúce susedské nezhody a vychádzajúci hluk z jedného z bytov na Haanovej ulici v Bratislave. „Obvinená sa v súčasnosti nachádza v cele policajného zaistenia. V prípade preukázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na štyri až 10 rokov," uzavrela polícia.

Viac k téme: agresívna žena, útok nožom

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie