• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Žena vystúpila z dodávky a zrazilo ju auto, zraneniam na mieste podľahla (foto)

Žena vystúpila z dodávky a zrazilo ju auto, zraneniam na mieste podľahla (foto)

Žena pri nehode utrpela zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahla.

12.2.2024 (SITA.sk) - Policajti zisťujú príčiny dopravnej nehody, pri ktorej v pondelok popoludní v obci Boleráz v okrese Trnava zomrela 54-ročná žena, ktorá bola spolujazdkyňou v menšej dodávke. Zároveň začala polícia vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Podľa prvotných informácií spolujazdkyňa uprostred obce z dodávky vystúpila a postavila sa za vozidlo. V tej chvíli do nej narazil 42-ročný vodič na vozidle Opel.

„Žena pri nehode utrpela zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahla. Policajti podrobili vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami," informovala o nehode trnavská polícia.

Policajti museli cestu I. triedy na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavrieť. Na miesto bol privolaný aj znalec z odboru cestnej dopravy.

Polícia upozorňuje vodičov, aby sa pri jazde plne venovali vedeniu vozidla a sledovali situáciu na ceste. V prípade, čo i len malej únavy alebo nevoľnosti, majú vodiči radšej bezpečne zastaviť a oddýchnuť si.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 22. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 22 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

Býk 21.4. - 21.5.

Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak máte pocit, že vás okolie využíva, nezaškodilo by vám trochu tvrdohlavosti. Nedajte sa znechutiť zhoršenou atmosférou a snažte si zachovať optimizmus.

Rak 22.6. - 22.7.

Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.




Všetky Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024





Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie