• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Zelenskyj pred Dňom nezávislosti avizuje „silné veci“ pre posilnenie Ukrajiny

Zelenskyj pred Dňom nezávislosti avizuje „silné veci“ pre posilnenie Ukrajiny

Kyjev pripravuje novinky spolu s partnermi v Európskej únii.

19.8.2023 (SITA.sk) - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj pred blížiacim sa Dňom nezávislosti Ukrajiny, ktorý bude 24. augusta, avizoval „silné veci“ na posilnenie krajiny.

Ako uvádza web Ukrajinská pravda, v nočnom videopríhovore k národu podotkol, že Kyjev pripravuje novinky spolu s partnermi v Európskej únii a s tými krajinami, kde bilaterálna spolupráca ešte nebola dostatočná.

„Pripravujeme pre Ukrajinu silné veci, posilňujeme náš štát, našich bojovníkov... Robíme všetko pre to, aby sa v predvečer Dňa nezávislosti našej krajiny dalo povedať, že Ukrajina urobila ďalší krok smerom k okruhu najsilnejších štátov sveta.

Náš tím momentálne mimoriadne intenzívne pracuje,“ podotkol Zelenskyj, ktorý v sobotu navštívil Švédsko, a dodal: „Budúci týždeň je pre Ukrajinu časom dôležitých udalostí. Nestratíme ani jeden deň prípravy. Nenecháme si ujsť žiadny výsledok pre Ukrajinu.“

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie