• Dnes je: Streda 29. novembra 2023 meniny má Vratko

Zázračná rastlina, pomocou ktorej stratíte 5kg už za 3 dni

Zázračná rastlina, pomocou ktorej stratíte 5kg už za 3 dni

Petržlenový nápoj uvoľňuje stuhnuté svaly a podporuje trávenie.

Petržlen je rastlina, ktorú používame ako korenie. Zlepšuje trávenie a pomáha telu odstrániť nadbytočné tekutiny. Tiež odstraňuje nadúvanie. Povedali by ste, že môže byť petržlen pre nás taký prospešný?

Preto aj tento nápoj s petržlenovou vňaťou by ste mali určite vyskúšať. Má schopnosť zvýšiť váš metabolizmus, odstrániť toxíny a zlepšiť váš imunitný systém.

Navyše, tento nápoj vám pomôže schudnúť a očistiť svoje telo od toxínov. Petržlen je bohatý na vitamín C a K, ale aj na vysoké množstvo vápnika, železa a draslíka.

Nápoj z petržlenu

– 5 lyžíc nasekanej petržlenovej vňate

– 1 liter vody

Postup:

Pridajte petržlen do 1 litra vriacej vody. Nechajte odpočívať na 30 minút. Nápoj máte hotový. Pretože má ale horkú chuť, pridajte niekoľko kvapiek citróna, pomaranča alebo grapefruitovej šťavy.

Petržlenový nápoj uvoľňuje stuhnuté svaly a podporuje trávenie. Je to veľmi dôležité pre likvidáciu vody z nášho tela, pretože táto voda je plná toxínov a baktérií. Mnoho žien hovorí, že petržlen je zázrak, len preto, že im pomáha likvidovať vodu z tela a tak sa im podarí schudnúť.


Spotreba petržlenového čaju je vysoko odporúčaná a prínosná, ale v určitých množstvách. Dávajte pozor, pretože by ste nemali vypiť viac ako liter tohto čaju denne.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie