• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Zadržaný riaditeľ SIS Aláč odmieta obvinenie, podľa advokáta pôjde na slobodu

Zadržaný riaditeľ SIS Aláč odmieta obvinenie, podľa advokáta pôjde na slobodu

Aláč podľa slov Bošanského vníma zadržanie ako nevyhnutné, aby objasnil všetky podozrenia.

19.8.2023 (SITA.sk) - Advokát Marián Bošanský, ktorý zastupuje riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS) Michala Aláča a bývalého šéfa SIS Vladimíra Pčolinského, je presvedčený, že Aláč pôjde na slobodu.

Odmieta obvinenia

Aláč podľa jeho slov obvinenie odmieta. „Je nepredstaviteľné, aby zločinecká skupina mohla existovať v čase, kedy bol bývalý šéf SIS Pčolinský vo väzbe a Aláč nepoznal hlavu zločineckej skupiny," uviedol Bošanský pre viaceré médiá.

Ako Bošanský ďalej informoval, od rána prebiehala konfrontácia, vyšetrovateľ vysvetlil dôvody kolúzneho zadržania.

Nezvažuje odstúpenie z funkcie

Zostáva pritom zadržaný ešte minimálne jeden deň. V sobotu prebieha výsluch Pčolinského, ktorý má podľa Bošanského k prípadu čo povedať.

Bošanský doplnil, že v súčasnosti Aláč nezvažuje odstúpenie z funkcie riaditeľa SIS. „Obvinenie riaditeľa silovej zložky považujem za účelové. Som presvedčený, že klient pôjde na slobodu. Verím, že za 48 hodín sa podarí odstrániť všetky kolúzne dôvody a vypočuť svedkov, ktorých polícia potrebuje vypočuť," uviedol Bošanský.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie