• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Záchranári leteli na D1 k zrážke dodávky s nákladným vozidlom, spolujazdec je v kritickom stave (foto)

Záchranári leteli na D1 k zrážke dodávky s nákladným vozidlom, spolujazdec je v kritickom stave (foto)

Presné príčiny a okolnosti nehody naďalej polícia vyšetruje.

10.7.2023 (SITA.sk) - Bratislavská posádka leteckých záchranárov letela v pondelok ráno k dopravnej nehode, ktorá sa stala na diaľnici D1 pri Hlohovci. Pri zrážke dodávky s nákladným vozidlom sa vážne zranil 54-ročný spolujazdec s dodávky.

Vážny úraz hlavy

Leteckí záchranári si po pristátí priamo na ceste prevzali pacienta s vážnym úrazom hlavy a hrudníka do svojej starostlivosti. Po doplnení liečby bol preložený na palubu vrtuľníka a v umelom spánku v kritickom stave transportovaný do UNB Kramáre,“ informovala o udalosti letecká záchranná služba Air – Transport Europe na sociálnej sieti.

Podľa prvotných informácií polície 38-ročný vodič auta VW Transporter z doposiaľ nezistených príčin zozadu narazil do pred ním idúceho nákladného auta. Okrem muža, ktorého previezli leteckí záchranári do nemocnice, utrpel zranenia aj ďalší spolujazdec zo zadného sedadla, tie by však nemali byť vážne.

Uzavretie diaľnice

Policajti podrobili oboch vodičov dychovým skúškam, ktoré prítomnosť alkoholu nepotvrdili. Z dôvodu pristávania vrtuľníka museli policajné hliadky diaľnicu D1 v smere z Hlohovca na Bratislavu na približne hodinu úplne uzavrieť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k téme: Diaľnica D1, Dopravná nehoda, Leteckí záchranári
Zdroj: SITA.sk - Záchranári leteli na D1 k zrážke dodávky s nákladným vozidlom, spolujazdec je v kritickom stave (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie