• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Za vlády Fica fungovala korupcia požierajúca Slovensko, tvrdí Šimečka a jeho „paranoidné konšpirácie“ nemajú dôkaz

Za vlády Fica fungovala korupcia požierajúca Slovensko, tvrdí Šimečka a jeho „paranoidné konšpirácie“ nemajú dôkaz

Robert Fico je presvedčený, že sa začal pokus o policajný prevrat.

17.8.2023 (SITA.sk) - Vyjadrenie predsedu strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) Roberta Fica o štátnom prevrate a policajnom puči sú nebezpečné.

Ako ďalej uviedol predseda hnutia Progresívne Slovensko (PS) Michal Šimečka na sociálnej sieti, neexistuje žiaden dôkaz, ktorý by potvrdil „paranoidné konšpirácie" predsedu Smeru-SD o sprisahaní proti opozícii.

„Naopak, je čoraz viac dôkazov a rozhodnutí súdov, že za jeho vlády tu fungoval korupčný systém požierajúci Slovensko. Ak Fico tvrdí, že hlavným cieľom všetkého je, aby PS vyhralo voľby, iba tým prezrádza, čoho sa v skutočnosti bojí," dodal predseda PS.

Začal sa policajný prevrat, reagoval Fico na zásah u šéfa SIS Aláča

Predseda strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico je presvedčený, že sa začal pokus o policajný prevrat.

Tento prevrat by mal mať podľa Fica plnú podporu špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, premiéra a ministra vnútra v demisii Ľudovíta Ódora, a tiež prezidentky Zuzany Čaputovej.

Predseda Smeru to uviedol v statuse na sociálnej sieti. Fico je toho názoru, že cieľom prevratu by malo byť získanie plnej kontroly nad Slovenskou informačnou službou (SIS), Národným bezpečnostným úradom (NBÚ) a rovnako aj likvidácia vyšetrovateľov a dôkazov, ktoré sú k dispozícii proti skupine vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA), tzv. čurillovcov.

„Čaputová ako predstaviteľka PS si spolu s Lipšicom urobili z PZ SR politickú stranu, ktorú šesť týždňov pred voľbami pod vedením predsedu tejto strany Štefana Harmana pustili do predvolebného ringu a tak otvorili nevídanú kapitolu moderných slovenských dejín. Toto je sabotáž, útok na základy SR a tentokrát už otvorene hovorím, že za toto budú musieť niesť nielen politickú, ale aj trestnoprávnu zodpovednosť,“ napísal predseda strany Smer.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie