• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Z vraždy muža, ktorého telo našli v lese pri Malom Dunaji, obvinili policajti 31-ročného Jozefa z okresu Senec

Z vraždy muža, ktorého telo našli v lese pri Malom Dunaji, obvinili policajti 31-ročného Jozefa z okresu Senec

Podľa doterajších dôkazov mal obvinený 17.

29.4.2023 (SITA.sk) - Polícia obvinila 31-ročného Jozefa P. z okresu Senec z vraždy muža, ktorého telo sa našlo pred časom v katastri Bernolákova.

Telo objavil náhodný okoloidúci v lese v blízkosti Malého Dunaja. Ohliadajúci lekár sa na mieste nevedel vyjadriť k presnej príčine smrti, keďže sa na ňom nenachádzali žiadne viditeľné zranenia. Nariadená bola súdna pitva.

Obeť zahrabal na druhý deň

V dôsledku toho muž spadol na zem a stratil vedomie.

„Obvinený s ním začal triasť, až kým poškodený nenabral vedomie a po krátkej chvíli obaja muži odišli na prechádzku k povodiu Malého Dunaja. Tu poškodený stratil vedomie a spadol do rieky, pričom obvinený ho položil do jamy, vyzliekol a z miesta odišiel,“ informoval hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff.

Nasledujúci deň sa páchateľ na miesto vrátil a muža, ktorý už nejavil známky života, premiestnil do inej jamy v lese. Tam telo zahrabal.

Hrozí mu tri až osem rokov

Pitva preukázala, že smrť nastala v dôsledku vnútrolebečných poranení spôsobených úrazom hlavy. Koncom tohto týždňa policajti kriminálnej polície zadržali Jozefa P. a umiestnili ho do cely policajného zaistenia.

Vyšetrovateľ spracoval aj podnet k väzobnému stíhaniu. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému mužovi tri až osem rokov väzenia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie