• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Wagnerovská vzbuda posilnila Putinovo postavenie, tvrdí predseda Štátnej dumy

Wagnerovská vzbuda posilnila Putinovo postavenie, tvrdí predseda Štátnej dumy

Predseda ruskej Štátnej dumy Viačeslav Volodin v nedeľu uviedol, že minulotýždňová vzbura Wagnerovej skupiny pomohla vodcovi Vladimirovi Putinovi, pretože „ešte viac posilnil svoju pozíciu v krajine aj vo svete“.

2.7.2023 (SITA.sk) - Predseda ruskej Štátnej dumy Viačeslav Volodin v nedeľu uviedol, že minulotýždňová vzbura Wagnerovej skupiny pomohla vodcovi Vladimirovi Putinovi, pretože „ešte viac posilnil svoju pozíciu v krajine aj vo svete“.

Volodin na Telegrame uviedol, že Putin „urobil všetko pre to, aby zabránil krviprelievaniu a zmätku“, pričom vysvetlil bojovníkom z Wagnerovej skupiny „skutočný stav vecí“.

„Navrhol, aby tí, ktorí chcú brániť Rusko, pokračovali vo svojej službe so zbraňami v rukách. Pokiaľ viem, mnohí z nich s tým súhlasili,“ povedal Volodin.

Okrem toho predseda Štátnej dumy povedal, že analyzoval „problémy“, ktorým Rusko čelilo v minulosti, a vraví, že je presvedčený, že ak by krajinu v rokoch 1917 a 1991 viedol „niekto ako Putin“, nebola by revolúcia v Rusku a Sovietsky zväz by sa nerozpadol.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie