• Dnes je: Utorok 12. decembra 2023 meniny má Otília

Vyše 2 000 výrobkov v Tescu má odteraz nižšiu cenu

Vyše 2 000 výrobkov v Tescu má odteraz nižšiu cenu

Zákazníci Tesca môžu odteraz nakúpiť veľké množstvo produktov za ešte výhodnejšie ceny.

12.4.2023 (SITA.sk) - Reťazec Tesco znížil ceny viac ako 2 000 výrobkov, aby pomohol zákazníkom platiť menej. Spolu s Clubcard cenami, Garanciou nízkych cien a zľavou pre seniorov takto prichádza s ďalšou iniciatívou, ktorá zákazníkom významne pomôže stlmiť dosahy inflácie na rodinné rozpočty.

"Uvedomujeme si, že rodinné rozpočty sú aj tento rok pod veľkým tlakom, preto sme v Tescu už v januári dlhodobo zlacnili viac ako 700 výrobkov, aby sme pomohli stlmiť dosahy inflácie na výdavky domácností. Záleží nám na tom, aby naši zákazníci platili menej, a rozhodli sme sa rozšíriť sortiment so zníženými cenami na viac ako 2 000 produktov. Pokles cien sa pohybuje v priemere od 5 do 15 %," hovorí Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.

Medzi produktmi so zníženými cenami sú najmä základné potraviny a nápoje, medzi ktorými zákazníci nájdu značkové produkty aj výrobky vlastnej značky a nechýba ani kozmetika a drogériový tovar vrátane plienok pre bábätká.[1]

"Vybrali sme výrobky, ktoré tvoria dôležitú súčasť nákupného košíka domácností. Okrem toho sme už minulý rok zaviedli zvýhodnené nákupy s vernostným programom Clubcard, vďaka ktorému zákazníci môžu nakupovať s výraznými zľavami, a tiež Garanciu nízkych cien, kde každý týždeň porovnávame stovky produktov dennej spotreby, aby sme sa uistili, že zákazník u nás nakúpi za tie najnižšie ceny. Zákazníci Tesca sa tak môžu spoľahnúť, že v Tescu platia menej a dostanú aj naďalej skvelú hodnotu za peniaze, na čom teraz záleží viac ako kedykoľvek predtým," dopĺňa Martin Kuruc.

K zľavneným produktom patrí napríklad maslo, jogurty, rôzne druhy syra, čerstvé mlieko, džús, slnečnicový olej, chlieb, vajcia, ryža, cukor, káva, čaj, pochutiny ako treska, tuniak, chrumky, keksíky, ale aj plienky značky Fred & Flo. Výrobky so zníženou cenou budú označené žlto-čiernou šípkou nadol.

Zákazníci v Tescu, samozrejme, aj naďalej nájdu akciovú ponuku Clubcard cien, s ktorou na týždennom nákupe ušetria v priemere 30 percent z výslednej ceny nákupu. Zároveň sa môžu spoľahnúť na Garanciu nízkych cien, s ktorou majú istotu, že nakúpia za najnižšie bežné ceny. Tesco taktiež predĺžilo pondelkové zľavy 5 % pre seniorov.

Ako nájdu zákazníci v obchodoch Tesco najvýhodnejšie ceny:

  • Clubcard ceny – žlté logo v modrom rámiku označuje v obchodoch, letákoch aj v Online nákupoch výrobky s výhodnejšou cenou pre majiteľov vernostnej karty Clubcard. Zľavy sa pohybujú v priemere 30 % pri jednom nákupe.
  • Garantujeme nízke ceny – červené logo označuje stovky potravín s najvýhodnejšou cenou na trhu. Cenová garancia sa vzťahuje na produkty s bežnou cenou s výnimkou zliav, akcií a propagačných cien našej konkurencie.
  • Pondelkové zľavy pre seniorov – každý pondelok si môžu seniori znížiť celý nákup o 5 %, najviac o 10 eur. Seniorom nad 60 rokov sa vždy vpondelok vygeneruje zľavový kupón v aplikácii Clubcard. V prípade, ak nepoužíva aplikáciu, fyzický kupón získa senior na informačnom pulte v každej predajni Tesco po preukázaní veku dokladom. Kupón v aplikácii alebo fyzický kupón stačí potom ukázať pri pokladni, kde automaticky získajú seniori zľavu.

[1] Platí od 12. 4. 2023 do 30. 6. 2023 v obchodnej sieti Tesco.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie