• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Výluka stopla všetky vlaky medzi Košicami a Miskolcom, náhradné autobusy majú čas odchodu posunutý

Výluka stopla všetky vlaky medzi Košicami a Miskolcom, náhradné autobusy majú čas odchodu posunutý

Autobusy majú odchod z Košíc každé dve hodiny od 5:47 do 17:47, príchod do Miskolca od 7:20 do 19:20. Z Miskolca odchádzajú v rovnakom intervale od 8:35 do 20:35, do Košíc prichádzajú od 10:08 do 22:08.

V dôsledku výlukových prác sú všetky vlaky na traťovom úseku medzi Košicami a maďarským Miskolcom nahradené autobusovou dopravou.

Odchod každé dve hodiny

Obmedzenie platí do 27. septembra, dôvodom sú rekonštrukčné práce, ktoré realizuje správca železničnej infraštruktúry v Maďarsku – spoločnosť MÁV.

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) o tom informovala s tým, že od železničnej stanice v Košiciach jazdí k vlakovej stanici Tisza v Miskolci denne sedem autobusov a taký istý počet premáva aj opačne.

Autobusy majú odchod z Košíc každé dve hodiny od 5:47 do 17:47, príchod do Miskolca od 7:20 do 19:20. Z Miskolca odchádzajú v rovnakom intervale od 8:35 do 20:35, do Košíc prichádzajú od 10:08 do 22:08.

Náhradné autobusy

Náhradné autobusy v smere do Miskolca neodchádzajú z Košíc v čase pravidelného odchodu vlakov, ale o 14 minút skôr, aby bol na stanici v Miskolci zabezpečený plynulý prestup do kmeňovej súpravy vlaku smerom do Budapešti na Východnú stanicu (Keleti pályaudvar).


Rovnaký režim s prestupom do autobusov v Miskolci je aj v opačnom smere. Príchody a odchody vlakov v úseku Budapešť – Miskolc sú pri všetkých vlakoch nezmenené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie