• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Vyhlásenie Korčoka dokazuje jeho politickú neskúsenosť, Pellegrini sa vyjadril aj k spájaniu Hlasu so Smerom (video)

Vyhlásenie Korčoka dokazuje jeho politickú neskúsenosť, Pellegrini sa vyjadril aj k spájaniu Hlasu so Smerom (video)

Podľa Ivana Korčoka Pellegrini používa funkciu predsedu parlamentu na svoju prezentáciu ako kandidát v prezidentských voľbách.

21.11.2023 (SITA.sk) - Vyhlásenie občianskeho kandidáta na post prezidenta Ivana Korčoka, že Peter Pellegrini (Hlas-SD) používa štátnu funkciu predsedu parlamentu na svoju prezentáciu ako kandidát v prezidentských voľbách, ukazuje jeho politickú neskúsenosť. Korčok podľa Pellegriniho povedal niečo bez toho, aby si uvedomil, čo hovorí.

Nič také neexistuje a žiadny konflikt záujmov tu nie je. Ja si len splním svoju ústavnú povinnosť - vyhlásiť termín volieb. Neviem, či by aj prezidentku Zuzanu Čaputovú, keby kandidovala, vyzýval, aby sa vzdala mandátu, lebo ako prezidentka by mala výhodu,“ povedal Pellegrini na utorkovej tlačovej besede.

Predseda Národnej rady SR sa vyjadril aj k prípadnému spájaniu strany Hlas - sociálna demokracia (Hlas-SD) a Smer - sociálna demokracia po prezidentských voľbách.

Vôbec to nie je možné. Nie je to v pláne a ja urobím všetko pre to, aby Hlas-SD naďalej ostal samostatnou, zdravou, aktívnou, modernou, sociálno-demokratickou stranou, ktorá, dúfam, prežije viacero predsedov a nebude stranou jedného predsedu,“ vysvetlil Pellegrini. V závere odkázal, aby verejnosť nehľadala jeho nástupcu, pretože ešte nikam neodchádza.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie