• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Volič by si mal vybrať stabilitu a nie „prepadnutú“ stranu, podľa Letanovskej OĽaNO nebude súčasťou koalície (video)

Volič by si mal vybrať stabilitu a nie „prepadnutú“ stranu, podľa Letanovskej OĽaNO nebude súčasťou koalície (video)

Demokrati chcú najbližšie dva mesiace pracovať na tom, aby ľudí presvedčili o dôvere.

3.8.2023 (SITA.sk) - Strana Demokrati nepočíta so scenárom, že by nekandidovala v septembrových parlamentných voľbách. Ako ďalej na stredajšej tlačovej besede uviedla volebná líderka strany Andrea Letanovská, najbližšie dva mesiace chcú pracovať na tom, aby ľudí presvedčili o dôvere.

Stabilita a skúsenosť

Prieskumy neignorujeme, tie ukazujú, že v zóne ohrozenia je niekoľko strán - hnutiu OĽaNO a priatelia chýba jedno percento do zvolenia, strana Sloboda a Solidarita je tesne na hranici zvoliteľnosti a my sme na tom podobne," uviedla Letanovská.

Podľa Demokratov by si mal volič vybrať stranu, ktorá prinesie stabilitu a skúsenosť a nie stranu, ktorá už je v súčasnosti „prepadnutá". Letanovská tvrdí, že ak OĽaNO a priatelia dosiahne vo voľbách potrebných sedem percent, na budúcej vláde sa nezúčastnia.

Matovič sám seba vylúčil z vlády

Myslí si to na základe podmienky, ktorú stanovil líder hnutia Igor Matovič. Ten v minulosti povedal, že budú súčasťou len takej vlády, ktorá bude súhlasiť s vyplatením 500 eur voličom, ktorí sa zúčastnia na septembrových parlamentných voľbách.

Matovič sám seba vylúčil zo všetkých možných koalícií tým, že dal bizarnú, nesplniteľnú podmienku všetkým ostatným," uviedla volebná líderka. Zároveň je toho názoru, že voliči, ktorí budú voliť hnutie OĽaNO a priatelia, budú voliť subjekt, ktorý bude v opozícii.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie