• Dnes je: Streda 27. septembra 2023 meniny má Cyprián

Vodič zrazil na priechode 73-ročnú chodkyňu, jej zranenia však boli príliš vážne (foto)

Vodič zrazil na priechode 73-ročnú chodkyňu, jej zranenia však boli príliš vážne (foto)

Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

16.1.2023 (Webnoviny.sk) - Prvou tohtoročnou obeťou dopravných nehôd na cestách Trenčianskeho kraja je 73-ročná chodkyňa, ktorá neprežila zrážku s autom na ceste II/517 v Považskej Bystrici. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Tragédia sa stala 13. januára krátko po 19:30. Podľa doterajších zistení 29-ročný vodič Fordu nedal prednosť chodkyni prechádzajúcej cez riadne vyznačený priechod pre chodcov.

„V dôsledku zrážky utrpela chodkyňa veľmi vážne zranenia a bola prevezená do považskobystrickej nemocnice, kde bohužiaľ v skorých ranných hodinách svoj boj o život prehrala. Privolaní dopravní policajti podrobili vodiča Fordu dychovej skúške s negatívnym výsledkom merania, chodkyni bude odobratá krv pri pitve," uviedla polícia.

Škoda na vozidle bola odhadnutá na približne 400 eur, na mieste dopravnej nehody bol prítomný súdny znalec z odboru cestná doprava.

„V predmetnej veci je začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Príčiny, miera zavinenia a okolnosti dopravnej nehody sú naďalej v štádiu vyšetrovania," dodala polícia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 27. september 2023

horoskopy na dnes stredu 27 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 27. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Doobeda bude fantasticky, ale neskôr vás poriadne potrápi uzavretosť a zdržanlivosť osoby, s ktorou sa dnes stretnete. Zabodujete svojou fantáziou.

Býk 21.4. - 21.5.

Okolnosti vás prinútia k tomu, aby ste sa rozhodli. Znovu získate duševnú rovnováhu. City osoby, ktorá vám nie je ľahostajná, neberte na ľahkú váhu.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dobre si zvážte prednosti a nevýhody plánu, ktorý sa chystáte zverejniť. Vyvoláte nervozitu a možno aj hádky. Nebolo by príjemnejšie stráviť pekné chvíle na prechádzke?

Rak 22.6. - 22.7.

Vnútorný nepokoj vám dnes zabráni, aby ste sa zaoberali zložitými vecami. Porozmýšľajte, čo je dôvodom vášho znepokojenia, robte len bežné veci. Ani technická porucha sa nevylučuje.Všetky Horoskopy pre Stredu 27. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie