• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Vodič prešiel s autom do protismeru, zraneniam v nemocnici podľahol (foto)

Vodič prešiel s autom do protismeru, zraneniam v nemocnici podľahol (foto)

Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

22.5.2023 (SITA.sk) - Vodič pri dopravnej nehode utrpel zranenia, ktorým v nemocnici podľahol. Ako na sociálnej sieti informovala košická krajská polícia, v sobotu krátko po 11:00 viedol 71-ročný vodič osobné motorové vozidlo zn. Nissan Qashqai po Humenskej ceste v Michalovciach.

Z doposiaľ nezistených príčin prešiel s autom do protismeru, cez obrubník zišiel z cesty na nespevnenú plochu a prednou časťou vozidla narazil do stĺpika brány pred jednou z miestnych predajní.

Vodiča z miesta dopravnej nehody posádkou RZP previezli do michalovskej nemocnice, kde ostal so zraneniami hospitalizovaný. Žiaľ, v nedeľu svojim zraneniam podľahol. Policajti začali v súvislosti s touto dopravnou nehodou trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie