• Dnes je: Utorok 20. októbra 2020 meniny má Vendelín

Vodič ojedinelého auta neprežil vážnu dopravnú nehodu, na mieste podľahol zraneniam (foto)

Vodič ojedinelého auta neprežil vážnu dopravnú nehodu, na mieste podľahol zraneniam (foto)

Leteckí záchranári si po pristátí prevzali 45-ročného spolujazdca z osobného auta, ktorý utrpel vážne poranenie hrudníka, brucha s podozrením aj na vnútorné krvácanie.

24.4.2020 (Webnoviny.sk) - Leteckí záchranári popoludní zasahovali pri vážnej dopravnej nehode medzi obcami Tomášov a Nová Dedinka v okrese Senec. Vodič osobného auta svojim rozsiahlym zraneniam na mieste podľahol, pomôcť mu už nedokázali ani privolaní záchranári.

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková, leteckí záchranári si po pristátí prevzali 45-ročného spolujazdca z osobného auta, ktorý utrpel vážne poranenie hrudníka, brucha s podozrením aj na vnútorné krvácanie.

Po neodkladnom zdravotnom ošetrení a stabilizovaní základných životných funkcií ho preložili na palubu vrtuľníka a pacienta vrtuľníkom trasportovali na centrálny príjem Univerzitnej nemocnice Bratislava – Ružinov.

Leteckí záchranári popoludní zasahovali pri vážnej dopravnej nehode medzi obcami Tomášov a Nová Dedinka v okrese Senec. Vodič osobného auta svojim rozsiahlym zraneniam na mieste podľahol. Leteckí záchranári si po pristátí prevzali 45-ročného spolujazdca z osobného auta, ktorý utrpel vážne poranenie hrudníka, brucha s podozrením aj na vnútorné krvácanie. Po neodkladnom zdravotnom ošetrení a stabilizovaní základných životných funkcií ho preložili na palubu vrtuľníka a trasportovali na centrálny príjem Univerzitnej nemocnice Bratislava – Ružinov. Bratislava, 24. apríl 2020. Foto: SITA/ATE

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie