• Dnes je: Štvrtok 28. septembra 2023 meniny má Václav

Vlhová sa na štart sobotňajšieho zjazdu v Crans Montane nepostaví, preteky zrušili pre zlé počasie

Vlhová sa na štart sobotňajšieho zjazdu v Crans Montane nepostaví, preteky zrušili pre zlé počasie

Definitíva padla po dvojhodinovom čakaní.

25.2.2023 (SITA.sk) - Organizátori zjazdu žien Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní vo švajčiarskom stredisku Crans Montana dve hodiny odkladali štart sobotňajších pretekov, napokon ich však zrušili.

Stopku im vystavili poveternostné podmienky, ktoré nedovolili bezpečne absolvovať trať pretekárkam.

Predpoveď bola priaznivá

Ako prvá sa mala na trať vydať s jednotkou Talianka Laura Pirovanová, úvod však hmla odkladala na neskorší čas. Predpoveď bola priaznivá, preto preteky nezrušili hneď.

Dovedna sobotňajší zjazd plánovalo absolvovať 49 pretekárok, medzi nimi aj Slovenka Petra Vlhová s číslom 31.

Medzinárodná lyžiarska a snoubordová federácia (FIS) zatiaľ neinformovala, či za sobotňajší zjazd v Crans Montane bude náhrada, prípadne kedy. V nedeľu by sa v Crans Montane mal konať superobrovský slalom žien od 11.00 h.

Shiffrinová dala prednosť tréningu

V hodnotení zjazdu SP je tak stále na čele Talianka Sofia Goggiová s nákokom 108 bodov pred Slovinkou Ilkou Štuhecovou, tretia je priebežne ďalšia talianska reprezentantka Elena Curtoniová. Tá za slovinskou súperkou zaostáva o 96 bodov.

V celkovom poradí je na čele suverénna Američanka Mikaela Shiffrinová, ktorá pred pretekmi v Crans Montane dala prednosť tréningu na severe Európy. O 731 bodov za ňou zaostáva Vlhová, tretiu Švajčiarku Laru Gutovú-Behramiovú delí od Slovenky 60 bodov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 28. september 2023

horoskopy na dnes stvrtok 28 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Skôr ako sa niekomu zaviažete, dobre si všetko premyslite a pozisťujte, čo sa dá. Neskôr sa budete márne vyhovárať, že ste nemali dosť informácií. Opatrnosť je matkou múdrosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ťažko sa nájde vec, ktorá by vás mohla naplno uspokojiť. Čo môžete podniknúť, aby ste konečne zosúladili vlastné idey, to sú otázky, ktoré si kladiete a dnes môžete dostať na ne odpoveď.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes zaznamenáte úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste ich zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie